Obezite Cerrahisi (Bariatrik Cerrahi) Hastalarına Özel Anket

Merhaba Sevgili Diyetseverler,

Bariatrik cerrahi hastası mısınız? Ya da obezite ile mücadele için bu ameliyatı mı tercih etmeyi düşünüyorsunuz? Tam sizler için hazırlanmış sorularım var. Bu sorular ameliyat olmaya henüz karar vermediyseniz size bir ışık tutacak, çoktan karar verdiniz ya da ameliyatı henüz geçirdiyseniz de motivasyonunuzu artıracaktır.

Siz değerli site sakinlerinin katılımlarıyla tamamlamayı planladığım araştırma, obezitenin tedavisinde son dönemde yaygınlaşan bariatrik cerrahi (obezite cerrahisi) ameliyatları sonrasında, bu ameliyatı olmayı düşünen bireylerin, bu ameliyat hakkındaki görüşleri ve ameliyat beklentilerini ortaya koymayı amaçlıyor.

Katılımız için çok teşekkür ediyorum.

Linkimiz burada ==> http://www.dytececelik.com/anket1/

Not: Kişisel bilgilerini vermek istemeyen kullanıcılarımız, ad soyad ve telefon bilgilerini vermeden de anketimize katılabilirler.

Uzm. Dyt. Ece ÇELİK

Ameliyatı çoktan olduysanız ve sağlıklı bir şekilde kilo kaybetmek istiyorsanız buradan buyrun.

Please follow and like us:

Comments 3

 1. PINAR
  Kasım 16, 2016

  mide oplulara yönelik diyet listeleri oluşturulsa ne kadar iyi olur. bu yeni yaşantımızda bu minnak midelere ikram edeceğimiz konusunda başarısızlık yaşıyoruz.zaten yiyemiyoruz günlük bir listemiz olsa daha rahat ederiz.

  1. Dyt. Ece ÇELİK
   Kasım 17, 2016

   Pınar Hanım merhaba. Sizinle aynı paralelde isteği olan birkaç mesaj daha aldım. Diyet kişiye özel olduğu ve kişisel özelliklere göre değişim gösterdiği için herkese uygun tek bir diyet listesi hazırlamamız mümkün değil. Ancak en kısa sürede bu süreçte nasıl beslenmeniz gerektiğini ve neleri tüketebileceğinizi içeren, sizlere oldukça yardımcı olacağını düşündüğüm bir yazı paylaşacağım lütfen takipte kalın. Sağlıklı günler diliyorum.

Yorum Yapın

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

error: İçerikler korunmaktadır.